Apartamento Cumana 2 With Terrace

Belangrijkste voorzieningen

  • 34 m²

Locatie

    Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico van 34 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals Tango, gelegen binnen 7 minuten wandelafstand. Dit appartement ligt maar 500 m van het Angry Birds Activity Park Puerto Rico Gran Canaria en biedt een buitenzwembad.

    Het appartement is op ongeveer 15 minuten rijden van de Golfbaan Anfi Tauro en op 2 km afstand van Playa de Amadores. Het centrum van Puerto Rico is binnen 5 minuten bereikbaar. 1-slaapkamer Apartamento Cumana 2 With Terrace bevindt zich op 2,1 km afstand van het Anfi del Mar Strand.

    Het 1-badkamer appartement heeft een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Voor extra gemak is er een douche beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook badlakens.

    Apartamento Cumana 2 With Terrace is tevens voorzien van een keuken. Escuela de Vela bushalte ligt op een korte afstand van de accommodatie. Toegang tot een golfbaan is beschikbaar voor actieve gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000350210001330060000000000000VV-35-1-00268035,VV-35-1-0026803

    Kameropties bij Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico

    Het 1-badkamer appartement heeft een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Voor extra gemak is er een douche beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico  Kamer foto
    Superior Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 34 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartamento Cumana 2 With Terrace?
      Apartamento Cumana 2 With Terrace heeft een oppervlakte van 34 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Cumana 2 With Terrace Puerto Rico